Siparişleriniz En Geç 2 İş Günü İçerisinde Kargoda!
Siparişleriniz En Geç 2 İş Günü İçerisinde Kargoda!
Para Birimi Seçimi

VİZYONUMUZ

 Lastik  Kaplama sektöründe; Türkiye’de ve Bölge’de ilk akla gelen, tercih edilen, örnek alınan, öncü ve saygın bir kurum haline gelmektir.

MİSYONUMUZ

Ülkemiz, müşterilerimiz ve  hissedarlarımız için; yetkin çalışanlarımızla, çevreye duyarlı, toplumsal kurallara saygılı, güvenilir ve şeffaf  yönetim ilkelerimiz çerçevesinde Lastik kaplama sektöründe üretim yaparak , sürdürülebilir değer yaratmaktır.Vizyonumuzu ve misyonumuzu gerçekleştirebilmek amacıyla aşağıdaki ilkeleri politikamız olarak benimsedik.

İLKELERİMİZ VE VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

Ahlakımız

Kalite standartlarına, yasalara, yasal düzenlemelere ve firmamızın kurallarına titizlikle uyarız. Bu tutumumuzdan hiçbir koşulda taviz vermeyiz.Takım ruhu ile çalışmaya, takım arkadaşlarımıza karşı dürüst, açık sözlü ve duyarlı olmaya özen gösteririz.İş arkadaşlarımıza ve birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımıza karsı daima güleryüzlü, nazik, yardımsever, çözüm odaklı ve yapıcı davranırız. İlişkilerimizde dürüstlüğe, açık sözlülüğe ve tutarlı davranmaya önem veririz.Kişisel beklentilerimiz ile firmamızın bizden beklediklerini ortak hedef haline getirmek ve bu hedefe ulaşmak için çaba gösteririz.

“Bizim İçin En Önemli Unsur İnsandır”

En büyük önemi insanın düşünce ve yaratıcılık gücüne veririz, birbirimizi sürekli yeni fikirler üretmeye ve kendimizi geliştirmeye zorlarız.Kalitemizin gücü ve garantisi tüm çalışanlarımızdır.Her bir çalışanımız kaliteyi amaç edinmiştir.Çalışanlarımızın gerekli yetkilerle donatılmasına önem veririz.Kişileri inisiyatif kullanmaya ve yaratıcılığa özendiririz.Onları yaratıcı ve üretken kılan “istek” enerjisine inanırız ve bunu destekleriz.

Takım Çalışması

Katılımcılığı ve paylaşımı destekleriz.Açık iletişime inanırız, bundan hiçbir surette ödün vermeyiz.Vizyonumuza ulaşmak için tüm takım üyelerimiz ile tek vücut halinde hareket ederiz.Çalışmalarımızı işbirliği, karşılıklı güven ve saygı anlayışı içinde sürdürürüz.

Sürekli Gelişim

Sürekli gelişim için çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yapmak, çalışma anlayışımızın ayrılmaz bir parçasıdır.Hepimizin asli görevi kalite standartlarını sağlamak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmektir.Kalitemizi geliştirme konusundaki yaklaşım tarzımız proaktiftir. Yani, müşterilerimiz talep, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, bizler bunları önceden tespit ederek, karşılama yönünde çaba sarf ederiz.

Sosyal Sorumluluklarımız

Topluma, doğal yaşama ve insanlığa yararlı olmak için duyarlı davranır, bunun için azami çaba gösteririz.Çevreyi koruma bilincimizi canlı tutar, Çalışmalarımızda tasarruflu ve temiz tüketime önem veririz.İçinde bulunduğumuz toplumun ihtiyaçlarına yönelik olarak faaliyet alanlarımız haricinde de toplum yararına çalışmalarda bulunmak için çaba sarf ederiz.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.