Siparişleriniz En Geç 2 İş Günü İçerisinde Kargoda!
Siparişleriniz En Geç 2 İş Günü İçerisinde Kargoda!
Para Birimi Seçimi

Endustriyellastik.com bir Lastiksan kuruluşudur. Lastiksan olarak çağın gereklerine ayak uydurmak adına 2021 yılında E-ticaret sistemi üzerinde satış yapmak için sitemizi kurmuş bulunmaktayız. Amacımız her zaman olduğu gibi alanında öncü bir atılım yapmaktır.

 1987’de kurulan firmamız oto lastik tamiriyle ticari hayatına başlamış, oto lastik üretim sektöründe öncü markaların bayiliğiyle çalışma alanını genişletmiştir. Deneyimlerini yatırıma dönüştüren firmamız, 2005 yılında otomotiv lastik yenileme ve bu sektöre yönelik ana / sarf malzemelerin ithalatı alanına da yaptığı yatırımlarla hizmet ağını bir adım daha öteye götürmüştür.

 Lastik kaplama sektöründe hammaddeden üretime, tüm gelişmeleri sizin için yakından takip eden LASTİKSAN, yüksek performansa sahip, uzun ömürlü kaplama lastik üretmek, lastik kaplamak için gerekli olan malzemeleri tedarik etmek, en hızlı ve en uygun şekilde ulaştırmak için gelişmiş dağıtım ağı, yetişmiş personeli ve modern ekipmanlarıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 Tecrübeli, yetkin ve profesyonel üretim elemanlarıyla sorunsuz bir kaplamanın garantisini, yüksek kapasiteli üretim tesisiyle seri üretimin imkânını, pazarlama ve servis elemanlarıyla hızlı ulaşımın güvencesini, siz müşterilerine sunmaktadır.

 LASTİKSAN, gücünü tüm ticari ilişkilerde doğruluğu ve dürüstlüğü prensip olarak edinmesinden ve müşteri memnuniyetine verdiği önemden  almaktadır. Bu anlayışla da adım adım büyüyerek bölgesine, ülkesine ve müşterilerine ekonomik değer katmaya devam edecektir. 

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.